Записали Файний подкаст про розкішний палац на Волині

Палацово-парковий ансамбль у Самчиках — історико-архітектурна пам’ятка, яка поверне вас у інший вимір. Він один з небагатьох, який може похвалитися якнайкращою збереженістю давнього шляхетського палацу. Розташовується на самому півдні історичної Волині на річці Случ. Це сучасна Хмельницька область.

Історією цієї пам’ятки у Файному подкасті замками Волині поділилася Ольга Дуб. Вона – старша наукова співробітниця Державного історико-культурного заповідника Самчики.

«Приїжджаючи у Самчики ви поринете у зовсім інший світ. При вході відразу відчуваєте запах квітів, щебет птахів. Я говорю і у мене мурашки по шкірі. Це – палацово-парковий ансамбль, який майже не зазнав змін. Вас вітають леви, столітні дуби, китайський будинок, сам палац. Це відчуття, коли ви можете перевтілитися у шляхетних пана чи пані», – з усією любов’ю до палацу розповідає представниця заповідника.

Тож у випуску йтиметься про: неймовірну атмосферу палацово-паркового ансамблю, історичні передумови зведення споруди саме у тому місці і у той час, архітектурні стилі, що увібрав у себе палац, огляд інтер’єру та екстер’єру, чи справедливо Палац у Самчиках інколи називають Українським Версалем, цікаві події на території палацу та зручне розташування для доїзду туристів.

Розмова доступна на платформах: Apple Podcasts, GooglePodcast, Spotify, SoundCloud за посиланням https://linktr.ee/volyncastles

Файний подкаст замками Волині – проєкт, що втілюється ГО Волинська фундація за підтримки Українського культурного фонду.

Вас може зацікавити

Більше новин

Меню